نصب سیپ لاجیک SIP Logic

سیپ ترانک SIP Logic در مرکز تلفن ویپ

امروزه سیستم‌های ضبط مکالمات به بخش جدایی ناپذیر مرکز تماس (کال سنتر) تبدیل شده اند. همچنین شرکت‌ها و سازمان‌هایی که به دنبال بررسی عملکرد و نحوه تعامل کارکنان خود با مشتریان هستند به استفاده از این سیستم‌ها روی آورده اند. ضبط مکالمات مزایای بسیاری دارد که مدیران را قادر می‌سازد از نقاط ضعف و قوت کارکنان خود در تعامل با مشتری آگاه شوند و نسبت به رفع آنها اقدام کنند. به کارکنان خود آموزش های لازم را ارائه دهند تا رضایت مشتریان خود را تضمین نمایند. مزایای این سیستم ها را می‌توانید در صفحه مزایای سیستم های ضبط مکالمات مشاهده کنید. برای ضبط مکالمات مرکز تلفن ویپ می توانید از سیپ ترانک SIP Logic استفاده کنید. در این مقاله دو روش نصب سیپ لاجیک را توضیح می دهیم.

 

نصب و راه اندازی سیپ لاجیک SIP Logic

نصب سیپ لاجیک SIP Logic برای ضبط مکالمات در مرکز تماس ویپ

اولین قدم برای راه ندازی سیستم ضبط مکالمات Sip Logic(VLS) ، اتصال خط سیپ ترانک ورودی از مخابرات به مودم DSL از طریق خروجی مودم به ورودی روتر میکروتیک است.

برای راه اندازی این سیستم می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید:

روش اول: قرار گرفتن سخت افزار Sip Logic در بین مسیر ارتباطی روتر MikroTik و ویپ

در این روش خروجی روتر میکروتیک را به ورودی پورت چهارم سخت افزار ضبط مکالمه سیپ ترانک شرکت ویپ تیک و خروجی پورت سوم سخت افزار ضبط مکالمه سیپ ترانک شرکت ویپ تیک را به ورودی ویپ متصل میکنیم و مطابق شکل زیر ، ارتباط هر 3 سخت افزار با هم بر قرار خواهد شد.

روش دوم : Mirror

در این روش یک خروجی از روتر MikroTik به ورودی ویپ و همینطور یک خروجی از روتر میکروتیک به سخت افزار ضبط مکالمات سیپ ترانک شرکت ویپ تیک ، به صورت Mirror متصل میکنیم. قبل از اجرای این روش ، باید تنظیمات mirror بر روی روتر انجام شده باشد.

سپس یک خروجی از سخت افزار Sip Logic را به ورودی شبکه داخلی مجموعه متصل میکنیم. اکنون می توانید از طریق مرورگر و با وارد کردن آدرس http://192.168.10.1/VLS پنل مدیریتی نرم افزار مشاهده نمایید.

نام کاربری و رمز عبور نرم افزار کلمه admin است.

با استفاده از این دو روش می توانید نصب سیپ ترانک را در سیستم مرکز تماس خود انجام دهید.

مقالات مرتبط:

«مشاوره، اجرا و ارائه خدمات تخصصی در حوزه مرکز تماس ویپ»

دپارتمان فناوری اطلاعات ویپ تیک VoIPTik در سال 1383 در حوزه ارائه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات (IT) در شهر مشهد، تهران و جزیره کیش فعالیت خود را آغاز نمود. در آغاز سال 1391 با ظهور تکنولوژی VoIP، عمده فعالیت تخصصی ویپ تیک، در زمینه‏ اجرای راه‌اندازی سیستم مرکز تماس ویپ شد.

  • 6 - 38915535 (051)
  • info@voiptik.ir
  • ساعات کاری 8 صبح الی 5 عصر
  • مشهد، خیابان دانشجو، نبش دانشجو 25، مجتمع تجاری آراکس 2، طبقه پنجم، واحد 503
  • استفاده از مطالب سایت، تنها با درج لینک مستقیم به آن مطلب مجاز است.