دستگاه ضبط مکالمات سیپ لاجیک SIP Logic

دستگاه ضبط مکالملت سیپ لاجیک SIP Logic برای ویپ

با گسترش روزافزون تکنولوژی خطوط سیپ ترانک جایگزین خطوط E1 شده‌اند. در بعضی از شهرها مخابرات فروش خطوط E1 را متوقف کرده است. با گسترش استفاده از سیپ ترانک نیاز به محصولی که بتواند مکالمات این خطوط را به‌طور مستقیم ضبط کند، به وجود آمد. دستگاه ضبط مکالمات تلفنی سیپ لاجیک SIP Logic به کاربران سیپ ترانک اجازه می‌دهد بدون دخالت هیچ‌گونه دستگاه اضافی مکالمات خط خود را ضبط و ذخیره نمایند.

ازآنجایی‌که بستر خطوط سیپ ترانک همان شبکه کامپیوتری است، سیپ لاجیک با داشتن چندین ورودی شبکه می‌تواند به دو صورت Bridge و Mirror در مسیر خط سیپ ترانک قرارگرفته و عملیات ضبط مکالمات را انجام دهد. کاربرد دیگر این دستگاه ضبط مکالمات تلفنی توسط فناوری ویپ VoIP است. به‌بیان‌دیگر، هر خط ارتباطی که از تکنولوژی SIP استفاده می‌کند (مانند داخلی‌های ویپ، سیستم‌های بر مبنای استریسک و سیپ اکانت های مخابراتی) از طریق این سیستم قابل ضبط هستند.

ضبط مکالمات خطوط سیپ ترانک

مکالمات خطوط تلفن سیپ ترانک، خطوط سیپ اکانت، داخلی‌های ویپ و سیستم‌های بر مبنای استریسک توسط سیستم ضبط مکالمات تلفنی سیپ لاجیک ضبط و ذخیره سازی می‌شود.

کامپیوتر داخلی

دستگاه ضبط مکالمات SIP Logic مجهز به یک کامپیوتر داخلی است و مشتری نیاز به خرید کامپیوتر اضافی ندارد. همین موضوع باعث صرفه‌جویی در هزینه تهیه یک سیستم ضبط مکالمات می‌شود.

نصب آسان و سریع سیپ لاجیک

نصب و راه اندازی دستگاه سیپ لاجیک بسیار آسان است. برای نصب کافی است دستگاه در مسیر خط سیپ ترانک و یا خط ویپ موردنظر قرار گیرد و یا به‌صورت mirror نصب شود.

فرمت mp3

در SIP Logic فایل‌های مکالمات با فرمت mp3 و به‌صورت استریو ذخیره می‌شوند. این فرمت در مقایسه با wav حجم به‌مراتب کمتری اشغال می‌کند و امکان ذخیره مکالمات بیشتر را فراهم می‌سازد.

ظرفیت بالا

ظرفیت حافظه داخلی دستگاه سیپ لاجیک 1 ترابایت است و می‌تواند 6000 ساعت مکالمه را در خود ذخیره کند. در صورت نیاز می‌توانید از حافظه بیشتری استفاده کنید.

واسط کاربری تحت وب سیپ لاجیک

واسط کاربری SIP Logic تحت وب است. این امکان کاربر را قادر می‌سازد از هر مکانی و در هرزمانی حتی با استفاده از تبلت و موبایل خود بتواند به مکالمات ضبط شده گوش کند.

مقالات مرتبط:

«مشاوره، اجرا و ارائه خدمات تخصصی در حوزه مرکز تماس ویپ»

دپارتمان فناوری اطلاعات ویپ تیک VoIPTik در سال 1383 در حوزه ارائه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات (IT) در شهر مشهد، تهران و جزیره کیش فعالیت خود را آغاز نمود. در آغاز سال 1391 با ظهور تکنولوژی VoIP، عمده فعالیت تخصصی ویپ تیک، در زمینه‏ اجرای راه‌اندازی سیستم مرکز تماس ویپ شد.