رد کردن لینک ها

ویپ تیک | VoipTik - بررسی و دانلود نرم افزار ویپ

نرم افزارهای ویپ

پیشرفت روزافزون فناوری تلفن‌ تحت شبکه IP زیرساخت‌های ارتباطی لازم را در جهت پاسخ‌گویی به اهداف استراتژیک مدیران سازمان‌ها و کسب‌وکارها فراهم کرده‌است. برای سازمان‌هایی با بیش از یک شعبه، فناوری تلفن اینترنتی VOIP قادر است ارتباط بین صدها شعبه را با استفاده از نرم افزارهای ویپ برقرار کند. هرکدام از این شعبه‌ها نیز می‌توانند از یک سیستم مستقل تلفنی عادی یا اینترنتی استفاده کنند. با سیستم VOIP بین کارکنان شعب با کارکنان دفتر مرکزی شرکت از منظر تماس‌گیرندگان و مشتریان فرقی نیست. در این سیستم همه کارکنان در یک شبکه تلفنی واحد پاسخگوی تماس‌گیرندگان خواهند بود. برای آشنایی با این سیستم مقاله VoIP چیست؟ را مطالعه فرمایید.

امکانات نرم افزارهای ویپ

پروتکل انتقال صدا بر روی اینترنتی یا VoIP با ترکیب شدن با سیستم های مرکز تماس فعلی امکانات جدیدی را به این سیستم ها اضافه کرده است. با اتصال به شبکه اینترنت موجب کاهش هزینه های تماس ها برای تماس های از راه دور شده است. کاهش قیمت این نوع سیستم مرکز تماس هوشمند و تغییر پذیری آسان آن به دلیل پیاده سازی قابلیت های مرکز تلفن تماس و تلفن VoIP به صورت نرم افزاری است . از جمله امکاناتی که نرم افزاری بودن مرکزتلفن ویپ در اختیار کاربران قرار می دهد به شرح زیر است:

  • سیستم پاسخگوی خودکار (IVR)
  • مشاهده تماس های ورودی و خروجی به صورت زنده
  • گزارش گیری دقیق از تماس ها
  • سیستم های محاسبه هزینه
  • ارتباط با درگاه های VoIP با استفاده پروتکل sip
  • ایجاد داخلی برای ارتباط مرکز تلفن با skype و google talk
  • و …

نرم افزار سیستم تلفن ویپ-تلفن تحت شبکه

برای راه‌اندازی و استفاده از همه‏‌ی سیستم‌های موجود در دنیا نیاز به نرم‌افزارهای مخصوص وجود دارد تا به کمک آن‌ها بتوانیم از کاربردها و امکانات آن به‌خوبی استفاده کنیم. سیستم تلفن ویپ نیز ازجمله همین تکنولوژی‌ها می‌باشد که بر مبنای نرم‌افزارهای مختلفی ساخته‌شده است که به‌وسیله آن‌ها ارتباطات تلفنی شکل می‌گیرد. بعد از آماده‌سازی تجهیزات سیستم ویپ و راه اندازی مرکز تماس در سازمان شما نوبت به نصب نرم افزارهای مورد نیاز برای مدیریت مرکز تماس می‌رسد. شما می‌توانید با دانلود نرم افزار VoIP به همراه نرم افزارهای مختلف دیگر یک سیستم تلفن گویا را برای سازمان خود راه اندازی کنید.

نرم افزارهای VoIP

در زمینه نرم افزارهای سیستم تلفن گویا بخش‌های مختلفی درگیر هستند تا شما بتوانید تماس موفقی را چه در حد تماس با شماره‌های داخلی شرکت و یا تماس‌های ورودی و خروجی به شرکت انجام دهید. بخش اصلی یا مرکز پردازش در سامانه تلفن گویا مرکز تلفن ویپ می‌باشد که در این زمینه نرم افزارهای مختلف تلفنی استریسک و الستیکس و فری پی بی ایکس به چشم می‌خورند. استریسک (Asterisk) محبوب‌ترین نرم افزار سیستم تلفن ویپ کد باز (Open Source) است که در حال حاضر بسیاری از تلفن تحت شبکه IP-PBX های موجود بر مبنای آن تولیدشده‌اند.

این نرم افزارها توانایی مدیریت تماس‌ها و برنامه‌ریزی‌های شرکت شما را دارا می‌باشند. در مقاله‌های مختلفی به توضیح و بررسی قابلیت‌ها و امکانات این نرم افزارها پرداخته‌شده است (بعداً اضافه شود) در اینجا لینک دانلود این نرم افزارهای VoIP را در اختیار شما قرار می‌دهیم:

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دانلود الستیکس

دانلود نرم افزار ویپ الستیکس

لینک مستقیم دانلود نرم افزار ویپ الستیکس

دانلود نسخه 2.5 دانلود نسخه 5
دانلود استریسک

دانلود نرم افزار ویپ استریسک

لینک مستقیم دانلود نرم افزار ویپ استریسک

دانلود پیش‌نیازها دانلود نسخه 11 دانلود نسخه 13
دانلود freepbx

دانلود نرم افزار ویپ FreePBX

لینک مستقیم دانلود نرم افزار ویپ FreePBX

دانلود

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار ویپ استریسک و نرم افزار ویپ الستیکس و نرم افزار ویپ فری پی بی ایکس مقاله مربوط آن را مطالعه فرمایید.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه